Bestyrelsen

 

FTHF’s bestyrelse

 september 2018 – september 2019

 

Ved generalforsamlingen i Vingsted den 19. september blev Susanne Weisbjerg Vilstrup genvalgt som FTHF’s formand og Ellen Lystbæk forsætter som næstformand. Kirsten Andersen trådte ud af bestyrelsen og ind kom Anne Marie Dibbern-Brough. 

Senere den 19. september konstituerede bestyrelsen sig. Ole Wriedt forsætter som kasserer og medlemskoordinator. Kursusudvalget udgøres af Jane Mogensen, Niels Christoffersen, Thea Eline Huglstad, Ketty Martin og Anne Marie Dibbern-Brough. Varinka Kierulff Boseman er webmaster.

Hvis I har spørgsmål eller kommentarer er I altid velkomne til at kontakte bestyrelsen.

 

Formand

Sanne Weisbjerg

Susanne Vilstrup

Telefon: 2983 1211

Formand.fthf@gmail.com, formand@fthf.dk

 

Næstformand

Ellen Lystbæk

Telefon: 2291 3303

ellen@lysan.dk

 

Kasserer og medlemskoordinator


Ole

Ole Wriedt

Telefon: 5194 0692, 51 14 61 70

kasserer@fthf.dk

 

Kursusansvarlig

Anne Marie Dibbern-Brough

Telefon 40374904

anne.brough@odder.dk

 

Kursusansvarlig

Jane

Jane Mogensen

Telefon: 2993 6539

kurser@fthf.dk

jamog@mariagerfjord.dk

 

Kursusansvarlig

Niels Christophersen

Telefon: 2327 0844, 2677 0487

christophersen@gmail.com

 

Kursusansvarlig

Thea Eline Huglstad 

thea_huglstad@hotmail.com

 

1. suppleant og kursusansvarlig

 

Ketty Martin

Telefon: 3018 0571

ketty.martin@brk.dk

 

2. suppleant og webmaster

Varinka Kierulff Boseman

bofthf@gmail.comhjemmeside@fthf.dk